☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Miejskie Przedszkole nr 1 - BIP ARCHIWALNY

Piątek 21.06.2024

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Klauzula informacyjna przy rozpowszechnianiu wizerunku przedszkola


1. Administratorem podanych danych osobowych jest: Miejskie Przedszkole Nr1 ,,Bajka”, ul. Pasymska 21, 12-100 Szczytno,
 tel.89 6760860


2. Celem przetwarzania danych jest: promowanie działań związanych z realizacją celów dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych poprzez upowszechnianie zdjęć.


3. Podstawa prawna przetwarzania: zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie danych jej dotyczących a przetwarzanie jest zgodne z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2017 poz. 880).


4. Zebrane dane będą przechowywane do momentu ustania potrzeby promowania działań podmiotu.


5. Zebrane dane mogą być przekazywane: podmiotom zajmującym się promowaniem podmiotu na podstawie umowy oraz na stronę internetową podmiotu. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.


6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych,  prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (możliwość istnieje jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, a nie np. na podstawie przepisów uprawniających administratora do przetwarzania tych danych).


7. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.


8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości rozpowszechniania wizerunku dziecka podczas promowania działań podmiotu.


9. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Przedszkolu jest możliwy pod adresem e-mail: iodo@um.szczytno.pl
 

Wytworzył:
Udostępnił:
Katarzyna Piórkowska
(2018-05-25 19:48:28)
Ostatnio zmodyfikował:
Katarzyna Piórkowska
(2018-05-25 19:50:21)
 
 
ilość odwiedzin: 81651

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X